Cloud Computing Center


Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Včera som napísal článoček - tip na výlet - s cieľom navštíviť Kalváriu v Banskej Bystrici. Texty a fotografie som zverejnil na mojom portáli o ubytovaní na Slovensku LacneUbytovanie.sk a rovnako na osobnom blogu na www.zitniak.blog.sme.sk

 

Aby som sa zbytočne neopakoval, pripájam, pre mňa 2 najzaujímavejšie fotografie a tie, paradoxne, nie sú z banskobystrickej kalvárie, ale kaplnky sv. Jána Nepomuckého z roku 1760, ktorá sa nachádza na železničnej stanici Banská Bystrica mesto. Kaplnka ma zaujala tým, že ju poznám už pomaly dve desaťročia, ale hlavne som bol zvedavý na interiér. Kaplnka je zamknutá, zišiel som dolu schodíkmi a cez kované dvere sa mi podarilo spraviť nasledovný záber:

Kaplnka sv. Jána Nepomuckého z roku 1760

Vcelku sa mi zdajú byť lavice a socha zachované - tipujem, že to nemohlo byť až tak dávno, čo ľudia túto kaplnku navštevovali. Samotná kaplnka je v dezolátnom stave, viď ďalšie foto:

Kaplnka sv. Jána Nepomuckého z roku 1760

Ak Vás zaujímajú ďalšie "magické" miesta, odporúčam Vám Kaplnku svätého Imricha - Hajná Nová Ves blízko mesta Topoľčany.

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov