Knihy

kniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka

obalka microsoft excel for beginnersSom autorom štyroch kníh o produktoch, ktoré patria do balíka Microsoft Office. Poslednými sú knihy Microsoft Excel 2019 for beginners a Microsoft Excel 2019 for intermediates, ktorá sú k dispozícii na na Amazone.

Predchádzajúce dve vyšli v nakladateľstve Computer Press. Od 23.11.2017 nájdete na knižnom trhu knihu Microsoft Office 2016 – Podrobná užívatelská příručka. Je to kniha zameraná na najpoužívanejšie Microsoft Office aplikácie a to Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint a OneNote v najnovšej verzii 2016. Nájdete v nej novinky, praktické rady a skúsenosti, ktoré som nadobudol počas viac než 10-tich rokoch aktívnej lektorskej práce v menších i veľkých firmách. Budem veľmi rád, keď mi dáte spätnú väzbu alebo napíšete akýkoľvek názor napr. vpísaním do chatu vpravo dolu. Rovnako v prípade záujmu o školenie zamerané na Microsoft Excel alebo akýkoľvek iný program Microsoft Office.

Na https://knihy.heureka.cz/microsoft-office-2016-jan-zitniak/recenze/ českí zákazníci ohodnotili túto knihu priemerne na 90%.

Vybraná recenzia:

Vyhovuje mi rozsah a způsob zpracování uživatelské příručky. Pokud bych byl tázán, knihu bych doporučil. jsem zvědav, zda bude obdobně zpracována příručka Office 2019.

obalka microsoft excel for intermediates

Príklady na stiahnutie ku knihe Microsoft Office 2016 – podrobná užívateľská příručka:

Kapitola pre Microsoft Excel

Kapitola pre Microsoft PowerPoint (obsahuje iba prezentáciu pre spúšťače)

Druhá kniha je zameraná na Microsoft Outlook 2013 taktiež vydaná nakladateľstvom Computer Press. Jej názov je Microsoft Outlook 2013 jednoduše. V nej som sa zameral na rýchle zvládnutie Microsoft Outlook 2013, princíp stále platí aj pre nové verzie Outlook.

Knihu je možné zakúpiť v Martinuse, https://www.martinus.sk/?uItem=166726

Celkové hodnotenie