Cloud Computing Center


Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

kniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka

obalka microsoft excel for beginnersSom autorom štyroch kníh o produktoch, ktoré patria do balíka Microsoft Office. Poslednými sú knihy Microsoft Excel 2019 for beginners a Microsoft Excel 2019 for intermediates, ktorá sú k dispozícii na na Amazone.

Predchádzajúce dve vyšli v nakladateľstve Computer Press. Od 23.11.2017 nájdete na knižnom trhu knihu Microsoft Office 2016 - Podrobná užívatelská příručka. Je to kniha zameraná na najpoužívanejšie Microsoft Office aplikácie a to Microsoft Word, Excel, Outlook, PowerPoint a OneNote v najnovšej verzii 2016. Nájdete v nej novinky, praktické rady a skúsenosti, ktoré som nadobudol počas viac než 10-tich rokoch aktívnej lektorskej práce v menších i veľkých firmách. Budem veľmi rád, keď mi dáte spätnú väzbu alebo napíšete akýkoľvek názor napr. vpísaním do chatu vpravo dolu. Rovnako v prípade záujmu o školenie zamerané na Microsoft Excel alebo akýkoľvek iný program Microsoft Office.

Na https://knihy.heureka.cz/microsoft-office-2016-jan-zitniak/recenze/ českí zákazníci ohodnotili túto knihu priemerne na 90%.

Vybraná recenzia:

Vyhovuje mi rozsah a způsob zpracování uživatelské příručky. Pokud bych byl tázán, knihu bych doporučil. jsem zvědav, zda bude obdobně zpracována příručka Office 2019.

obalka microsoft excel for intermediates

Príklady na stiahnutie ku knihe Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka:

Kapitola pre Microsoft Excel

Kapitola pre Microsoft PowerPoint (obsahuje iba prezentáciu pre spúšťače)

Druhá kniha je zameraná na Microsoft Outlook 2013 taktiež vydaná nakladateľstvom Computer Press. Jej názov je Microsoft Outlook 2013 jednoduše. V nej som sa zameral na rýchle zvládnutie Microsoft Outlook 2013, princíp stále platí aj pre nové verzie Outlook.

Knihu je možné zakúpiť v Martinuse, https://www.martinus.sk/?uItem=166726

 

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

profilova fotka 640x640

Vo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojim poslucháčom. Orientuje sa hlavne na počítačové školenia Microsoft Office hlavne školenie Excel.
outlook-jednoduse-2013-jan-zitniakDržiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníh
kniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska priruckaMicrosoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše   nakladateľstvaComputer Press

Poslednými sú knihy Microsoft Excel 2019 for beginners a Microsoft Excel 2019 for intermediates, ktoré sú k dispozícii na na AmazoneViac ...

 

 

 

Excel.online - simple Excel online

Simple online Excel with many examples - Excelo.online

Excelo.online is a project for students, teachers, lecturers and other people who want to learn Excel online. Many Excel exercises available there.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov