Cloud Computing CenterHodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Vybity mobil. Vyuzite mobilneho operatoraV priebehu týždňa som riešil problém a to, že sa mi vybil mobil, nemal som pri sebe nabíjačku a ešte k tomu som bol služobne odcestovaný - takže šanca dostať sa k nejakej nabíjačke bola minimálna. 

Kedže môj mobil Nokia 5800 XpressMusic nedisponuje nabíjaním cez USB (veľa nových telefónov takú možnosť má - stačí jednoducho mobil pripojiť napr. s notebookom cez USB port a nabíja sa) spomenul som si na jeden starší článok na mobilmania.sk, ktorý znel v duchu, ak je mobil vybitý, stačí ho doniesť k mobilnému operátorovi do filiálky a  ten ho bez zbytočných otázok nabije.

Zašiel som preto do T-centra v Poprade na námestí, požiadal o nabitie a bez problémov mi pracovníčka vyhovela (týmto ju pozdravujem :-). Upozornila ma, že to nebude okamžite, čo som bral ako samozrejmosť. Môj telefón bol samozrejme vypnutý - trochu som sa obával, či by sa niekto neoprávnene nemohol dostať k mojim kontaktom / e-mailom alebo SMS (a to, že je mobil vypnutý, vôbec nezabraňuje tomu, aby ho niekto zapol a dostal sa ku kontaktom, ktoré nie sú umiestnené na SIM karte, takže je to aj tak jedno ;). Myslím si, že nie je problém požiadať akéhokoľvek operátora, či sa už jedná o T-center, Orange alebo O2.

Certifikáty

Mgr. Ján Žitniak info

jan-zitniak-lektor-pc-kurzovVo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojím poslúchačom. Orientuje sa na počítačové školenie Excel, Word,outlook-jednoduse-2013-jan-zitniak Joomla, SEO. Držiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom knihy Microsoft Outlook 2013 jednoduše nakladateľstva Computer Press . Viac ...

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov

Prihlásenie