Cloud Computing CenterHodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Máte nainštalovanú Microsoft Outlook 2013 a hľadáte Denník? V navigačnom paneli túto možnosť na prvý pohľad nenájdeme, je automaticky skrytá:

navigacny-panel-microsoft-outlook-2013

Ak prejdeme do ponuky ... a vyberieme Priečinky (Složky)

 

navigacny-panel-microsoft-outlook-2013-ako-spristupnit-dennik

tak naľavo v priečinkoch uvidíme Denník.

navigacny-panel-microsoft-outlook-2013-dennik

Alebo môžeme použiť klávesovú skratku CTRL + 8, potom sa nám Denník automaticky zobrazí.

Denník v Microsoft Outlook 2013

Bohužiaľ túto funkciu Microsoft od verzie Microsoft Outlook 2013 viac menej zakázal. Nie je možné pristupovať k nastaveniam Denníka, preto napr. aktivity e-mailovej komunikácie alebo práce s balíkom Microsoft Office (napr. otvorenie dokumentov, tabuliek, ...) denník automaticky neukladá. Manuálny záznam denníka však funguje. Automaticky záznam denníka sa dá sprístupniť fintou, pre ktoré je potrebné mať aspoň základné skúsenosti s VBA (Visual Basic for Application), našiel som o tom pekný článok na http://www.slipstick.com/outlook/journal/making-the-journal-work-in-outlook-2013/ .

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

jan-zitniak-lektor-pc-kurzovVo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojím poslúchačom. Orientuje sa na počítačové školenie Excel, Word,outlook-jednoduse-2013-jan-zitniak Joomla, SEO. Držiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníhkniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše  nakladateľstvaComputer Press . Viac ...

 

 

 

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov