Cloud Computing CenterHodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

Slovenčina pre Joomla 1.5V prvom rade je potrebné si nainštalovať slovenčinu pre backend, čítaj bekend (prostredie administrácie) a frontend (prostredie stránky, ktorú už vidí bežný užívateľ).

Slovenčinu pre joomlu môžete sťahovať na týchto linkách:

Administrácia - backend

Stránka - frontend

Po stiahnutí inštalujte cez Rozšírenia ->Nainštalovať/Odinštalovať; anglicky Extensions -> Install/Uninstall. V poslednom kroku treba ešte nastaviť slovenčinu pre obidve prostredia a to v menu:
Rozšírenia -> Správa jazykov; anglicky Extensions -> Language manager
Treba však nastaviť jazyk aj pre Stránku (Site) aj pre Administráciu (Administrator) a to najprv výberom jazyka vľavo a potom na pravo kliknutím na ž ltú hviezdu (Predvoliť, anglicky Default), viď obrázok:

Joomla 1.5 - Správca jazykov - nastavenie slovenčiny

 

Ak sa chcete naučiť viac, potom Vám odporúčam môj počítačový kurz Joomla

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

jan-zitniak-lektor-pc-kurzovVo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojím poslúchačom. Orientuje sa na počítačové školenie Excel, Word,outlook-jednoduse-2013-jan-zitniak Joomla, SEO. Držiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníhkniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše  nakladateľstvaComputer Press . Viac ...

 

 

 

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov