Cloud Computing CenterHodnotenie používateľov: 0 / 5

Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

Včera som napísal článoček - tip na výlet - s cieľom navštíviť Kalváriu v Banskej Bystrici. Texty a fotografie som zverejnil na mojom portáli o ubytovaní na Slovensku LacneUbytovanie.sk a rovnako na osobnom blogu na www.zitniak.blog.sme.sk

 

Aby som sa zbytočne neopakoval, pripájam, pre mňa 2 najzaujímavejšie fotografie a tie, paradoxne, nie sú z banskobystrickej kalvárie, ale kaplnky sv. Jána Nepomuckého z roku 1760, ktorá sa nachádza na železničnej stanici Banská Bystrica mesto. Kaplnka ma zaujala tým, že ju poznám už pomaly dve desaťročia, ale hlavne som bol zvedavý na interiér. Kaplnka je zamknutá, zišiel som dolu schodíkmi a cez kované dvere sa mi podarilo spraviť nasledovný záber:

Kaplnka sv. Jána Nepomuckého z roku 1760

Vcelku sa mi zdajú byť lavice a socha zachované - tipujem, že to nemohlo byť až tak dávno, čo ľudia túto kaplnku navštevovali. Samotná kaplnka je v dezolátnom stave, viď ďalšie foto:

Kaplnka sv. Jána Nepomuckého z roku 1760

Ak Vás zaujímajú ďalšie "magické" miesta, odporúčam Vám Kaplnku svätého Imricha - Hajná Nová Ves blízko mesta Topoľčany.

Prihlásenie

Mgr. Ján Žitniak info

jan-zitniak-lektor-pc-kurzovVo Fínsku nadobudol profesionálne skúsenosti s IT lektorovaním a vyspelým spôsobom výučby - tieto skúsenosti sa snaží zrozumiteľným a priateľským spôsobom odovzdať ďalej svojím poslúchačom. Orientuje sa na počítačové školenie Excel, Word,outlook-jednoduse-2013-jan-zitniak Joomla, SEO. Držiteľ medzinárodného certifikátu Microsoft Excel - Office Excel ® 2010 Expert. Je autorom kníhkniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska prirucka Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše  nakladateľstvaComputer Press . Viac ...

 

 

 

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov