Cloud Computing CenterUser Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

jan-zitniak-lektor-pc-kurzov

Počítačové školenia, ktoré ponúkam po celom Slovensku od roku 2007 sú hlavne zamerané na Microsoft Office - Microsoft WordExcelPowerPointOutlookAccess. Zameriavam sa na pokročilých, menej pokročilých používateľov, ale aj používateľov s malými alebo žiadnymi skúsenosťami. Počas školenia myslím aj na individuálne skúsenosti a potreby klientov, preto ku každému účastnikovi pristupujem osobitne. Tempo školenia prispôsobujem účastníkom školenia na základe ich skúsenosti, ktoré zisťujem vopred alebo na začiatku školenia.

Prečítajte si prosím najčastejšie prípadové štúdie Microsoft Excel, ktoré riešim na firemných školeniach.

Veľkou výhodou je, že školenie nekončí odučenou hodinou, ale pokračuje ďalej v podobe profesionálnej pomoci prostredníctvom e-mailového alebo telefónneho kontaktu. Ku školeniu sú samozrejmosťou príručky odovzdané každému účastníkovi školenia.

Môžete si pozrieť moje referencie, ktoré som získal v národných ale aj nadnárodných spoločnostiach alebo stiahnuť môj životopis.

Aktívne školím od roku 2007, čo v praxi znamená odškolených niekoľko tisíc hodín a stovky poslúchačov. Od roku 2015 pôsobím ako externý lektor produktov Microsoft Office v Národnej banke Slovenska v Bratislave. Mojim hlavným krédom je v prvom rade spokojnosť zákazníka. Hodnoty, ktorými sa riadim: Kvalita, slušnosť, ústretovosť, profesionálnosť a zodpovednosť.Referencie na moje školenia nájdete v časti ReferenciePočítačové školenie môže prebehnúť v priestoroch Vašej firmy kdekoľvek na Slovensku.

Kniha Microsoft Outlook 2013 jednoduše - Ján Žitniak

kniha microsoft office 2016 podrobna pouzivatelska priruckaSom autorom kníh Microsoft Office 2016 - podrobná užívateľská příručka a  Microsoft Outlook 2013 jednoduše  nakladateľstvaComputer Press.

 

 

Certifikáty

jan-zitniak-pocitacove-kurzy-www.janzitniak.info

Cena školenia:

Po dohode, tak aby boli obidve strany spokojné :-) - prosím, môžete požiadať o nezáväznú cenovú ponuku prostredníctvom kontaktného formulára (odpoviem do 24 hodín).

 

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Excel.online - simple Excel online

Simple online Excel with many examples - Excelo.online

Excelo.online is a project for students, teachers, lecturers and other people who want to learn Excel online. Many Excel exercises available there.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov