Cloud Computing Center


Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Pred nedávnom som si založil kampaň na Google Adwords, ale spravil som obrovskú chybu a to, že som priradil nevhodnú peňažnú menu AR$ (ARS - Argentínske peso) k svojmu Adwords účtu. Na internete som našiel riešenie, ktoré vôbec nepripadalo do úvahy a to zrušiť účet a vytvoriť nový.

Kedže sa mi to nepozdávalo, tak som sa pokúsil nájsť telefonickú podporu pre Google Adwords. Bol som prekvapený, pretože pre Slovenskú a Českú republiku naozaj existuje. Darmo budete hľadať verejné kontaktné údaje, tie sú dostupné len po prihlásení do svojho Google Adwords.

Jedná sa o telefónne číslo, ktoré nájdete po prihlásení  na adrese  https://adwords.google.com/support/aw/bin/request.py?display=categories  - podpora na živého operátora :) je dostupná na od 10.00 - 14.00 v českom jazyku (v čase písania článku). Ochota výborná, inštrukcie som dostal aj e-mailom, čo môžem určite pochváliť. No a riešenie na môj problém? Bohužiaľ už zadanú peňažnú menu pod daným účtom nie je možné upraviť.

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

Vrelo odporúčam:
www.akopredavat.sk- užitočné tipy na zvýšenie predaja

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov