Cloud Computing Center


Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Začiatkom roka som písal o možnosti a praktickej skúsenosti kde nabiť mobilný telefón v prípade ak je mobilný telefón vybitý a pri sebe nemáme nabíjačku. Dnes som to opäť praktizoval, ale namiesto Popradu som si "vybral" Bratislavu a to konkrétne Aupark.

Kedže používam ružového operátora, tak som sa vybral priamo tam. Samozrejme v rade čakalo množstvo ľudí, preto som poprosil najbližšiu pracovníčku po ruke, ktorá sa nevenovala zákazníkovi, ale niečo prefocovala. No odbila ma, že ona nie je zamestnankyňa, tak som sa opýtal pani pri nej - od nej som dostal odpoveď, že sa venuje zákazníkovi. Tak som poprosil ďalšieho "znechuteného" zamestnanca - ten ma požiadal, aby som počkal, pretože sa venuje zákazníkovi. Po chvíli čakania a totalnej ignorácii som sa rozhodol, že to skúsim v konkurenčom tábore (rozumej Orange). A ako to hodnotím? Ochota na 1 s hviezdičkou! Myslím to vážne - bez problémov a takmer okamžite mi vyhovel ich zamestnanec, takže ďakujem!

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

Vrelo odporúčam:
www.akopredavat.sk- užitočné tipy na zvýšenie predaja

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov