Cloud Computing Center


Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Miesta na južnom Slovensku mám veľmi rád. Páčia sa mi lužné lesy, voňavý agát a lúky posiate divými makmi. Nevadí mi ani tá pekelná horúčava a dokonca ani komáre. Beriem to ako súčasť života slovenského juhu. Veľmi ma potešilo, keď som získal možnosť ísť školiť do regiónu Žitného ostrova, konkrétne do dedinky Trstice 18km od Dunajskej stredy.  Ubytovanie som mal však zabezpečené mimo školenia a to v obci Dunajský Klátov, konkrétne v Czajlik Ranch, príp. ubytovanie v Dunajskej Strede a okolí.

 

Po otázke recepčného čo sa oplatí pozrieť mi navrhol vodný mlyn na Klátovskom ramene. Kedže sa nachádzal 600m od ubytovania, zobral som foťák a pešky sa vybral za zaujímavým objektom. Pozrite si nasledovné fotografie

vodny-mlyn-na-klatovskom-ramene-01

vodny-mlyn-na-klatovskom-ramene-02

vodny-mlyn-na-klatovskom-ramene-03

vodny-mlyn-na-klatovskom-ramene-04

vodny-mlyn-na-klatovskom-ramene-05

vodny-mlyn-na-klatovskom-ramene-06

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov