Cloud Computing CenterUser Rating: 5 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Active
 

Cez Veľkú noc som strávil čas dole na juhu pri rodičoch v Dudinciach a tak som sa rozhodol, že prevetrám svoj teleobjektív (Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED AF-S VR Zoom) a pocvakám zopár záberov. Tu je výsledok :)

 

Fotografia púpavy

EXIF informácie o fotografií sú nasledovné:

Clona: 4,76
Expozičný čas: 1/30 sec
ISO: 800
Fotoaparát: Nikon D60
Objektív: Nikkor 70-300mm f/4.5-5.6G IF-ED AF-S VR Zoom
Ohnisková vzdialenosť: 145 mm

Fotografia bola cvaknutá 19.35 cez Veľkonočnú nedeľu dňa 24.4.2011, nastavená Priorita clony (na Nikone je to program A). Priorita clony znamená, že fotograf si nastaví clonu a foťák dopočíta optimálny čas uzávierky (čiže dĺžka času, kým foťák cvakne).

Na fotografii sa mi páči to zelezné pozadie a rozmazaná praslička. Rovnako aj púpava tak sama o sebe je zaujímavá svojím "postojom". Po pár dňoch, keď sa na tú fotografiu pozerám, mi vadia na nej tie tri "lupienky" vpravo, ktoré pokrývajú hlavičku púpavy. Tá je taktiež príliž biela, resp. vypálená, stráca sa v nej kresba. Ale tak či tak fotka je pre mňa vcelku zaujímavá ;)

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov