Cloud Computing Center


Star InactiveStar InactiveStar InactiveStar InactiveStar Inactive
 

Minulý týždeň som mal možnosť opäť zavítať do malej dedinky Mojmírovce asi 15km južne od Nitry, kde sa nachádza barokovo-klasicistický kaštieľ Mojmírovce alebo inými slovami moja srdcovka :).

 

Prvýkrát som na tomto mieste zavítal cca pred tromi rokmi, bolo to začiatkom roka v zime. O tomto mieste som predtým nevedel nič. Za vstupnými dvermi ma privítala príjemná atmosféra v historickom štýle - hlavne - dlhý červený koberec, pukotajúci oheň v kozube a nad ním obraz niekďajšieho majiteľa panstva grófa Huňadyho. Hneď sa mi to zapáčilo :)

Kaštieľ Mojmírovce ponúka ubytovanie typu hotel, na prízemí je reštaurácia v poľovníckom štýle. Kaštieľ slúži ako kongresové zariadenie, organizuje rôzne vzdelávacie a kultúrne akcie, rovnako aj svadby :). V okolí sa nachádza chránený park v romantickom prostredí.

O rok neskôr som mal možnosť v tomto "hoteli" prespať. Vynikajúce, cítil som sa ako gróf :). Rovnako aj miestna reštaurácia je naozaj chutná s bohatou ponukou jedál. No, aby som tak veľa nekecal, pripájam zopár fotografií

DSC_0227

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

Kaštieľ Mojmírovce

Zopár starších fotografií kaštieľa Mojmírovce nájdete aj na http://www.lacneubytovanie.sk/sk/kastiel-mojmirovce.html

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov