Cloud Computing CenterUser Rating: 4 / 5

Star ActiveStar ActiveStar ActiveStar ActiveStar Inactive
 

Už veľmi dlho riešim dilemu, aký program použiť na pridanie loga do videa alebo odborne ako pridať vodoznak do MPEG4 videa. A načo to bežne človek potrebuje? No na dve veci :-), ale nie na tie, na ktoré ste práve mysleli ;-). Za prvé zabezpečím si autorstvo videa a na druhej strane je to bezplatná reklama, ktorú osobne využívam pri youtube videu pre www.LacneUbytovanie.sk, kde uvádzam tipy na výlety na Slovensku.

 

Bežná videokamera, mobil alebo foťák s podporou videa ukladajú záznam vo formáte MP4 (MPEG4). Preto som hľadal softvér, najlepšie bezplatný, ktorý pracuje s týmto formátom natívne. No mám pocit, že to je ako hľadanie ihly v kope sena až do včera, kým sa mi nepodarilo nájsť program s názvom Full Video Converter - http://www.full-video-converter.com

ako-vlozit-vodoznak-do-videa-mp4-tip-na-program

Je to však platený produkt (doživotná licencia stojí 44,95$), no jediné obmedzenie v bezplatnej verzii je v tom, že konvertuje a upravuje video do 3 minút, čo pre môj prípad plnohodnotne postačovalo. Program sa ovláda úplne jednoducho - stačí nájsť video (a nemusí to byť len MP4), pridať efekt vodoznaku s názvom Watermark a potom cez klávesu F5 skonvertovať do príslušného video formátu (nastaví sa videoformát automaticky podľa otvoreného súboru). Bližší popis neuvádzam, ak by mal niekto záujem, môžem sa rozpísať aj viac.

Nájdete ma aj na

youtube logo male

Prihlásenie

About Jan Zitniak

Jan ZitniakFor over 11 years Jan Zitniak has been a professional instructor concentrating on Microsoft Office. He holds an international Microsoft Excel – Office Excel ® 2010 Expert certificate and has written several books discussing Microsoft Office.

obalka microsoft excel for intermediates

I'm author of books Microsoft Excel 2019 for intermediates, Microsoft Excel 2019 for beginners (for free, download here), Microsoft Outlook 2013 Jednoduše (translated to czech language), Microsoft Office 2016 Podrobná uživatelská příručka (translated to czech language).

The information mentioned in the books comes from practical experience he obtained at such large companies as T-Systems, BSH Bosch and Siemens, Veolia, Magneti Marelli, Coavis, National Bank of Slovakia and many others.

If you like my website you can support me by buying my book on Amazon clicking here.

Príručka Microsoft Word, Excel, PowerPoint zadarmo na stiahnutie

Certifikáty

banner-kontakt-janzitniak-ponuka-pocitacovych-kurzov